Kontakt

Kontoret_Christer
Bernt (1)
Bernt Björkman
VD & sälj
0708785976
bernt@plamex.se
Minela
Minela Cisic
Ekonomi
073-5904318
ekonomi@plamex.se
Tommy (1)
Tommy Timhagen
Projektledning & konstruktion
0708785977
tommy@plamex.se
John Käppi
John Käppi
Konstruktion
0708785978
john@plamex.se
Axel320x220
Axel Svensson
Konstruktion
076-1470046
axel@plamex.se
Simon
Simon Junerud
Automationstekniker & programmerare
0708785902
simon@plamex.se
Alfred (1)
Alfred Larsson
Automationstekniker & programmerare
0708785979
alfred@plamex.se
Hugo
Hugo Mehtola
Automationstekniker & programmerare
0708785970
hugo@plamex.se
Contact Us
Agnes Björkman
Marknadskommunikation
0730823384
agnes@plamex.se

Vill du veta mer om oss eller har du någon fråga?


- Hör gärna av dig. Vi hjälper gärna till!


Är du på jakt efter en specifik person så finner du kontaktuppgifter längre ner på sidan.

Plamex Automation AB

Postadress: Box 27, 334 21 Anderstorp

Besöksadress: Ågatan 13, 334 21 Anderstorp

Telefon: 0371-180 05

Mail: info@plamex.se